Latvian  Russian 
вывоз мусора контейнеры рига
Jūs meklējat:

вывоз мусора контейнеры рига

Izvedam drazas, Būvgružu izvešana, Demontējam
SPLENDOR, Rīga

Būvgružu, ražošanas un sadzīves atkritumu izvešana ar 5 – 8 – 10 m3 konteineriem. Rīga, Rīgas rajons, Jūrmala. Demontāžas un ēku nojaukšanas darbi. Teritoriju sakopšana (būvlaukumi, bēniņi, pagrabi, garāžas u. c. ). Birstošo kravu (Melnzemes, smilts u. c. ) pārvadāšana un pārdošana.

Izvedam drazas, Smilts piegāde, Transporta pakalpojumi
Sia "SANTANS" руководитель Алена Миненкова., Рига

Atkritumu izvešana ar 8 kub. m. konteineriem. Piegāde: smiltis, melnzeme, šķembas. 8 kub. un 12 kub.

Transporta pakalpojumi, Krāvēju pakalpojumi, Izvedam drazas
SIA DELOVOJ, Рига

Palīdzēsim pārbraukt uz jaunu dzīvokli. Pārvadājam mēbeli, lietas, sadzīvju tehniku, būvmateriālus un t.t. Izvedam drazas (veca mēbele, celtniecības un t.t.). Profesionālu krāvēju pakalpojumi. Cenas ir zemas.

SIA "Prefabet Grupa Latvija"
SIA "Prefabet Grupa Latvija", Рига

SIA "Prefabet Grupa Latvija "- PIEDĀVĀ IZVEST JEBKURA VEIDA ATKRITUMUS, TAI SKAITĀ ARĪ BŪVGRUŽUS. SAVUS PAKALPOJUMUS MĒS PIEDĀVĀJAM UZŅĒMUMIEM UN PRIVĀTPERSONĀM.NO UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS BRĪŽA ESAM SEVI PIERĀDĪJUŠI KĀ DROŠI UN UZTICAMI PARTNERI.VIENMĒR CENŠAMIES PIEPILDĪT KLIENTA VĒLMES UN GRIEŽOTIES PIE MUMS JŪS SAŅEMSIET ĀTRU UN KVALITATĪVU APKALPOŠANU. CENU LĪMENIS MUMS IR ELASTĪGS UN KONKURĒTSPĒJĪGAS.KATRSINDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAM KLIENTAM. Mūsu darbi Būvgruži, konteineri,konteineru noma,visa veida atkritumi...

Konteineri, Noliktavas
SIA "RS CONTAINER GROUP", Rīga

RS Container Group piedāvā visu veidu jūras konteinerus: - SAUSIЕ (DRY) - REFRIŽERATORI - TANK, BIROJA un WC - jebkuras kravas transportēšanai un uzglabāšanai.

Remonts, Apdares darbi
IK "LEAL MASTER",

Ремонт квартир, домов, офисов и других помещений. Составление смет и договоров. Помощь с выбором и доставкой стройматериалов на объект и последующим вывозом мусора.

Atkritumu izvešana
Edgars@ko, Riga

Atkritumu izvešana, vecas mēbeles, būvgruži maisos, mantas, lūžņus utt. Kravas ietilpība 10m3 2.5 tonnas. Kā arī varam attīrīt jums pagrabus, bēniņus, telpas, pagalmus, teritorijas utt. Paši kraujam, un savācam, demontējam visu jums nevajadzīgo. Sadzīves tehniku veļas mašīnas, ledusskapjus, vannas, gāzes plītis, rsdiātorus, trubas utt. izvedam bez maksas. Bez brīvdienām.

Kanalizācija, Elektrība
Sputnik, Рига

Izpildīsim apdares darbus, jebkuras sarežģītības un apjoma. No kosmētiska līdz ekskluzīvai apdarei. Santehnikas darbi, elektromontāžas darbi, apkure, regips, krāsotāju darbi. Podiņa piekravāšana, laminata, linoliuma. Atlaides un materiāla piegāde. Būvgružu eksportēšana. Garantija uz darbu. Līgums. Papildus Atlaides uz būvmateriāliem līdz 30%. Materiāla piegāde. Būvgružu eksportēšana. Garantija uz darbu. Līgums.

Privat
Privat, Riga

Ремонт ванной комнаты, санузлов, а так-же укладка плитки. Весь спектр работ: - демонтажные работы, вывоз мусора - выравнивание стен - гидроизоляция - прокладка труб водоснабжения и канализации - укладка плитки - электромонтажные работы - монтаж потолков - эамена дверей Поможем с доставкой материалов. Соблюдаем технологии и сроки ремонта.

Ofisa moduliceltniecibas konteineri, Biotualete portatīva, Konteineri
Sia "Modul", Riga

SIA" Modul" ir ilggadēja pieredze konteineru objektu un ISO konteineru jomā, kuri tiek lietoti transporta un noliktavu loģistikā, nomā un pārdošanā. Mūsu piedāvājums iekļauj biroja, noliktavu, sanitāros un sociālos konteinerus, kuri tiek izmantoti būvju nodrošināšanai. Piedāvājam atsevišķos konteinerus kā arī konteineru komplektus partera un daudzstāvu konstrukcijās. Bez tam piedāvājam visus 20` un 40` transporta tipa konteinerus, kā arī refrižeratorus. Nākot pretim mūsu klientiem visā Latvija teritorijā un ārpus tās robežām darbojas konteineru noliktavas.

Дерево, Вырубка деревьев, Вывоз контейнерами
собственник, Riga

Продам лес с собственного участка. 15 сосен. Необходимо срубить деревья и вывезти их. Также ищу фирму, занимающуюся выкорчёвыванием пней после спила. Предложений по дню и врмени встречи непостредственно на участке жду по указанному телефону 27117749. Сергей.

Menedžeris Aleksandrs
Menedžeris Aleksandrs,

Piedāvājam biroja, noliktavu, sanitāros un sociālos konteinerus, kuri tiek izmantoti būvju nodrošināšanai. Piedāvājam atsevišķos konteinerus kā arī konteineru komplektus partera un daudzstāvu konstrukcijās. Mūsu produktu klāstā ir dažāda veida un izmēra 20` un 40` transporta tipa konteineri, kā arī refrižeratori-saldētavas. Pārdodam arī biotualetes, mobīlos žogus, sarga moduļus, nomā atdodam dažāda veida mēbeles. -Nodrošinām piegādi -Servisu -Individuāls pasūtījums

Remontdarbi, Uzstādīšana, Mēbeles
SIA VERM, Riga

Sniedzam visa veida remonta pakalpojumus. Interjera dizains, Visu veidu iekšdarbi, Elektrība, Santehnika, Telpu uzkopšana pēc remonta darbiem, Būvmateriālu piegāde, Būvatkritumu izvešana. Mebeļu projektešana un izgatavošana. Mājsaimniecībās ierīces uzstadīšana

Speciālās tehnikas noma, Ainavu dizains un apzaļumošana, Beramkravu piegāde
SIA "Grin Way", Riga

Piedāvājam ekskavatora-iekrāvēja NEW HOLLAND 115 B pakalpojumus. Visu veidu zemes darbi. Izlīdzināšana, demontāža un t. t. Pierezdējis ekskavatorists.Būvgružu un sadzīves atkritumu izvešana. Teritoriju uzkopšana. Pašizgāzēju pakalpojumi (7-18 m3). Mēs piegādājam arī beramkravas: smilti, dažādu frakciju granti, melnzemi, oļus, frēzētu asfaltu, sķembas, mēslus. Ainavu dizains, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana.Strādājam ātri un kvalitatīvi !

tirai stroikai
tirai stroikai, Riga

Piedavajam paligstradnieku brigadi. objekta sakopsana, buvgruzu izvaksana, matrealu nesasana un vel vairums paligdarbu. 3-10 Personas, jo vairak vajadzigi paligstradnieki, jo mazaka stundas likme. Sakot no 2. 20ls/h par personu. intereses gadijuma ludzams zvanit darba dienas no 8. 00-17. 00. e-pasts aktivs (NAV GARUMZIMES)

Parādīts 1 - 15 (tikai 167 pozīciju)  1  2  3  4  5 ...  Nākamā 
Meklēšana Internetā: