Latvian  Russian 
darbu nodošanas pieņemšanas akts paraugs
Jūs meklējat:

darbu nodošanas pieņemšanas akts paraugs

Tāmēšana, Tāmju izvērtēšana, Tāmes
Tāmētājs, Rīga

Sertificēts tāmētājs ar lielu pieredzI, tāmes ēku celtniecībai, rekonstrukcijai, tames privat maju būvešana, renovācijai, valsts konkursi, apdares darbiem, tehniska apsekošanas akti, DOP projekti un cita tehniska dokumentācija.

Tāmes, Būvniecība, Renovācija
SIA "First origin", Rīga

Visa veida celtniecības un apdares darbi, tai skaitā renovācija un rekonstrukcīja dzīvojāmas mājas un neapdzīvotas ēkas. Tāmju sastādīšana.

GPS sekošana, GSM signalizācija, Tracker
gsm-alarm.lv, Riga

Bezvadu GSM signalizācijas - jūsu mājas drošība bez abonēšanas maksas! GPS sekošana GSM signalizācija Signalizācijas sensori GPS sekošana GPS-trekeris - ierīce automobīļu, cilvēku vai citu objektu satelīta monitoringam paredzētu datu pieņemšanai-nodošanai. Ierīce izmanto GPS precīzai ar to savienotā objekta atrašānas vietas noteikšanai.

Elektromontāžas darbi, Signalizācija, Elektrība
elektriķis, rīga

Uzņēmums ar sertificētu elektriķu brigādi veic elektromontāžas darbus no nulles līdz nodošanai Latvenergo. Veicam dažādas sarežģītības pakāpes darbus. Garantijas un pēc garantijas apkalpošana. Uzstādām apsardzes signalizāciju un video novērošanas sistēmas nodošana jebkurai no jūsu izvēlētajai apsardzes firmai. Materiālu iepirkšana par vairumtirdzniecības cenām. Individuāla pieeja katram klientam. Mūsu devīze- ātri, kvalitatīvi, lēti.

Metālu detektori
SIA Slanārs, Rīga

Atrodu caurules, elektrības kabeļus, lūkas, spices, dziļurbumus un tml. Metālu detektoru noma, pārdošana, izgatavošana Atrodu slēptas vai zaudētas mantas, zemē, ēkās, ūdenī. Vērtslietas, kara relikvijas, sadzīves priekšmetus, atslēgas, instrumentus un tml. Elektronika un mehānika Elektronisku un mehānisku ierīču projektēšana, konstruēšana un izgatavošana. Lāzera un mehāniskā griešana, gravēšana (frēzēšana) Dažādu virsmu apdrukāšana (tai skaitā sietspiede). Ierīču priekšējo paneļu zīmēšana un izgatavošana. Elektronisku ierīču remonts, parametru uzlabošana. Principiālās shēmas zīmēšana, pēc ierīces apraksta vai parauga. Spiestās plates trasēšana, pēc principiālās shēmas, ierīces apraksta vai parauga. Spiesto plašu izgatavošana. Ierīču korpusu projektēšana, izgatavošana. Elektronisku ierīču parametru noteikšana. Brīvā enerģija...

Konsultācijas
IK"Sabīne-14", Рига

Gāzes vadu projektēšana, būvniecība nodošana eksplutācijā.

Virtuve, Skapis, Mēbeles
sia Griko mebeles, Riga

Mēbeles uz pasūtījumu! veikalam, mājās, ofisa, viesnīcu, un citu struktūru. Realizēsim Jūsu ieceri vai izstrādāsim savējo projektu pa Jūsu novēlējumiem. Standarta foto-paraugi un cena ir izstādīti uz mūsu saita(ir iespējama krāsojumu izvēle un izmēru izmaiņas). Izbrauciens uz uzmērījumiem un dizainera pakalpojumiem, pie pasūtījuma, bezmaksas. Izgatavošanas termiņš no 5-30 dienām. Garantija. www.grikomebeles.lv

SIA"ACORNS Būvniecība"
SIA"ACORNS Būvniecība", Rīgā

ACORNS BŪVNIECĪBA, ceļmājas, no pamatiem līdz nodošanai, kā arī veic visa veida celtniecību, remontdarbus, dzīvokļa kapitālos un kosmētiskos remontus. Saprātīgs izcenojums, augsta kvalitāte. Slēdzam ilgtermiņa līgumus. Ir savs pasažieru un kravas transports. Strādājam visā Latvijā.

Elektromontāžas darbi, Vājstrāvas tīkli, Projektēšana elektrisko tīklu
SIA "Elektro PRO", Rīga

SIA „Elektro PRO” piedāvā savus pakalpojumus elektroapgādes un vājstrāvu tīklu nozarēs. Ir darba pieredze daudzos objektos: dzīvokļi, ofisi, ražošanas telpas, skolas, fermas, dzīvojamie kompleksi, viesnīcas. Piedāvājam sadarbību gan juridiskām personām, gan privātpersonām. Par elektrību piedāvājam: • Konsultācijas; • Tāmju sastādīšanu; • Projektēšanu (ir sertifikāts elektroapgādes projektēšanai līdz 1kV); • Montāžu (vecās instalācijas maiņa, jaunā instalācija, gaismekļu montāža, āra darbi, elektrosadalņu montāža, zemējums, zibensaizsardzība) ir LEEA sertifikāts elektroietaišu izbūves darbu vadīšana un būvuzraudzība līdz 1 kV; • Izpilddokumentācijas sagatavošanu un nodošanu (programma AutoCAD); • Apkalpošanu; • Garantijas. Kvalitāte. Par vājstrāvu sistēmām piedāvājam: • Konsultācijas; • Tāmju sastādīšanu; • Montāžu apsardzes un ugunsdrošības sistēmas, videonovērošana, apziņošanas sistēmas, automātika); • Izpilddokumentācijas sagatavošanu un nodošanu (programma AutoCAD); • Apkalpošanu; • Garantijas. Kvalitāte.

Nolietoti akumulatoriakb-lom., autobaterijas-lūžņiPb. lūžņi, beigtus svina autoakumulatori
metalluzni.info, Riga

Nopirksim visa veida nolietotos svina akumulatorus, tuliteja samaksa. Aizbraukšu pakaļ. ( Maksaju skaidru naudu, cenas atkarigs no daudzuma ). Akumulatoru pieņemšana, akumulatoru uzpirkšana. Wanted to buy, battery scrap & auto catalyst scrap. (Nolietoti auto-akumulatori ,beigtus AKB ,autobaterijas-lūžņi , lom-AKB, АКБ- лом , aккумуляторы б/у, svina lūžņi, Pb. lūžņi,auto katalizatori.info). Ieperkam lietotus autokatalizatorus un keramiku no tiem. Sikak pa telefonu.+371 22304050. АКБ б/у, по самым выгодным ценам, в любом виде и колличестве. Kупим и вывезем, старые отработанные авто-аккумуляторы, авто-катализаторы (б/у керамику). Быстрый расчет, сразу на месте. Обеспечим транспорт и погрузку.

Ūdensskaitītāju uzstādīšana, Santehnikas darbi, Kanalizācija
SIA "ZNG", Riga

Ūdens un siltuma skaitītāju uzskaites sistēmas montāža, ūdensvada, kanalizācijas montāža, apkures sistēmu montāža, santehnikas iekārtu uzstādīšana un pieslēgšana, santehnikas iekārtu nomaiņa un demontēšana, santehnikas iekārtu diagnostika un remonts; ar objektu nodošanu ekspluatācijā saistīti darbi, siltuma mezglu nodošana ekspluatācijā, klozeta podu, izlietņu, dušas kabinu, vannu uzstādīšanu un ttl.

Celtniecība un remonts, Projektu izstrādāšana
SIA "LPL", Рига

Tehnisko un skiču projektu izstrādāšana, saskaņošana un adoptēšana. Objektu celtniecība un ekspluatācijai gatavo objektu nodošana. Mūsu darbi 1) tirdzniecības centrs"Mols" 2) daudzstāvu autostāvvieta "Arena Pluss" 3) daudzstāvu dzīvojama māja "Duntes Ozoli" 4) dzīvojamais komplekss "Solaris" 5) porainā betona rupnīca 6) noliktāvu komplekss "Liedagas-1" 7) "Saules Aptieka"

Konsultācijas, Tehnika, Projektējam
SIA Rigalink, Рига

Videonovērošanas sistēmas - mēs piedāvājam individuālo komplekso pieeju objektu drošības nodrošināšanai: no projektēšanas līdz montāžai un nodošanai ekspluatācijā. Mūsu speciālisti veiks mūsu izstrādātās un samontētās sistēmas garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs varat būt pārliecināti kā par pašu drošību, tā arī par personīgās mantas saglabātību

Biroja/biroju mēbeles, Metāla mēbeles, Biroju krēsli
Omega Ekspress SIA, Riga

Mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un ērtas biroja telpas Jūsu darbam. Maksimāla efektivitāte no Jūsu investīcijām. Jūsu rīcībā – plānošana un dizains mūsdienīga interjera, plaša krāsu izvēle, biroja mēbeles jebkāda stilā, atšķirīgiem budžetiem un dažādām zonām. Mūsdienīgs birojs nav tikai darba vietas, bet gan arī arhivēšanas sistēmas, atdalošas biroja starpsienas mēbeles pieņemšanai, mēbeles uzgadāmajam zonām, mēbeles neformālas saskarsmes zonām, mēbeles auditorijai, metāla mēbeles, seifi. Pilna servisa komplekts Jūsu rīcībā: · nākamā biroja koncepcija; · korporatīvais stils; · plānošana un interjera dizains; · mēbeļu risinājumi. Mūsu pieredze jau kopš 1993.gada ļauj šos uzdevumus veikt profesionāli un veiksmīgi.

Dizains, Interjera dizains, Dizainera pakalpojumu
Expression studio design, Riga

Dizaina projekta izstrāde līdz objekta nodošanai "zem atslēgas". Dizaina studija "Expression" piedāvā savus pakalpojumus interjeru projektēšanas jomā: Dzīvojāmo, sabiedrisko un komerciālo telpu dizaina projektu izstrāde Pilna darba dokumentācijas pakete Interjeru vizualizācija Rekomendācijas par apdares materiālu izvēli Interjera komplektēšana ar mēbelēm, gaismas tehniku aksesuāriem Dekorēšana Autoruzraudzība Visi būvdarbu veidi Sienu apgleznojums Uzzināt vairāk par mums Jūs varēsiet apmeklējot mūsu saiti www.expression.lv vai piezvanīt mums pa tālruni. Bezmaksas izbrauciens uz objektu un bezmaksas konsultācija!

Parādīts 1 - 15 (tikai 463 pozīciju)  1  2  3  4  5 ...  Nākamā 
Meklēšana Internetā: