Latvian  Russian 
dekoratīvi koka puķu balsti
Jūs meklējat:

dekoratīvi koka puķu balsti

SIA "AURUM & AB"
SIA "AURUM & AB", Jaunolaine

Dārza automātiskās laistīšanas sistēmu uzstādīšana, apzaļumošana, labiekārtošana. Dārza automātiskās laistīšanas sistēmu uzstādīšana. Dekoratīva zāliena ierīkošana. Koku, krūmu un dzīvžoga stādīšana. puķu dobju ierīkošana

Betona izstrādājumi, Žogi, Veramie un bīdāmie vārti
SIA RGRplus, Kandava

Izgatavojam un uzstādām. Betona stabu, koka un metāla žogus, veramos un bīdāmos vārtus, vārtu automātikas, sietu un paneļa žogus. Balustrādes, kāpnes, dārza mēbeles - galdi, krēsli, puķu podi. Ražojam kapu apmales, kapu sētiņas. Pieminekļi, piemiņas plāksnes, gravēšana.

Logi, Durvis, Koks
SIA "LG plus", Рига

Būvniecība, logi, durvis, kāpnes, mēbele, izstrādājumi no koka. Izgatavošana un koka logu, durvju, kāpņu, panelējumu restaurācija. Fasādes apšuve ar koku ar dekoratīviem elementiem, nokrāsošana. Izpildām tāpat pasūtījumus uz lieliem apjomiem. Mūsu darbi Rigas Ratsnams, Melngalvju mans, finanšu Ministrija, Aizkraukles banka - logu izgatavošana pēc analoģijas vēsturiskam stilam, Rolands viesnīca - mēbele, Jurmala- Dzintaru pr. 39 koka fasāde, Kapu 64 koka konstrukcija un fasādes apšuve ar dekoratīviem elementiem...

Elektromontāžas darbi, Dekoratīvā izgaismošana, Vājstrāvas tīkli
KONELS SIA, Rīgā

Izpildāmo darbu veidi: Iekšējie elektromontāžas darbi. Ārējo elektroapgādes tīklu ierīkošana ar spriegumu līdz 1000V. Ielas apgaismojuma montāža ar balstu uzstādīšanu. Arhitektoniskā un dekoratīvā izgaismošana. Vājstrāvas tīkli. Projektēšana. Elektrisko tīklu parametru mērījumi. Par mums Elektromontāžas darbi - viens no svarīgākajiem SIA „KONELS" darbības virzieniem. Darba gaitā elektromontāžas apakšvienība liek galveno uzsvaru uz profesionālismu, dziļu lietas izpratni, uzmanīgu attieksmi pret pasūtītājiem. Paveikto darbu kvalitātes kontrole tiek veikta katrā tās izpildes posmā. Augsts elektromontāžas darbu līmenis tiek nodrošināts vēl pateicoties sertificētu materiālu un iekārtu, labāko elektromontāžas instrumentu izmantošanai. Samērā neilgā darbības laikā SIA „KONELS" paveikusi un nodevusi ekspluatācijā desmitiem visdažādākās nozīmes objektus, sākot no nelielām privātmājām un dzīvokļiem līdz daudzdzīvokļu, ofisiem, ražošanas un sporta nozīmes celtnēm.

Dekoratīvā krāsošana, Efektu krāsošana, Interjera dizains
Māris Leja, Rīga

Specialitāte- dekoratīvā un efektu krāsošana, profesionāli sienu gleznojumi. Tāpat interjera konsultācijas un realizācija. Iespējams veikt arī tehniskos iekšdarbus, t.sk. nestandarta/īpašas kvalitātes; telpu krāsošana arī ar modernu vācu iekārtu- ļoti ātri un kvalitatīvi, apm. 2Ls/m, var lielu apjomu.

Žogi vārti margas, Metāla apstrāde, Kalējs
Meistars Oskars, Jelgava

Kalēju darbnīca pēc individuāla pasūtījuma izgatavos ekskluzīvus metālizstrādājumus - vārtus, margas, sētas, kamīna piederumus, karogu turētājus, laternas, puķu kastes, eņģes, grilus utt. Pieņemam arī restaurācijas darbus. Lai šie unikālie meistardarbi saglabātu savu ilgmūžību tie tiek karsti cinkoti un apstrādāti ar augstas kvalitātes krāsām.

Koks
Pilsētas koku zāģēšana, Рига

Bīstamo koku zāģēšana. Firma “Pilsētas koku zāģēšana” veic bīstamo (avārijas stāvoklī esošu) koku zāģēšanu, koku vainagu veidošanu, sauso zaru apzāģēšanu. Var arī bez autopacēlāja. Zāģēšana grūti pieejamās un nepieejamās vietās. Lēti un ātri. Mūsu darbi Garantija - 30 rekomendācijas vēstules no pašvaldībām un privātpersonām kā koku zāģēšana Bauskas vecajos kapos, Saulkrastu pilsētā, Dagdas kapos un citur Rīgā.

Kokgriezumi, Mēbeļu projektēšana, Mēbeles pēc individuāla projekta
V&V WOOD STUDIO, RĪGA

ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana, projektēšana, koka interjeru un koka priekšmetu izgatavošana, kokgriezumi, koka skulptūras, koka virpojumi, mēbeles pēc pasūtījuma, izgatavošana pēc individuāla projekta

Durvis, Koks
meistars, Rīgā

koka durvju uzstadisana

Koka mājas, Dārza mājas, Koka mājiņu ražošana
SIA "Radi Koka Mājas", Rīga

Kopā ar SIA" RADI koka MĀJAS" Jūsu koka māja, dārza māja, grillmāja, lapene, dzīvojamā māja , pirts vai kempinga māja būs izdevusies! Par to esam pārliecinājušies pateicoties mūsu klientu atsauksmēm un gandarījumam! Klientiem piedāvājam koka frēzbaļķu mājas, atbilstoši klientu velmēm. Pieredze jau kopš 2002.gada, tāpēc mūsu koka mājām dodam garantiju un nodrošinam augstāko kvalitāti.

Koka durvis, Kāpnes, Koka logi
VKS IK, Dobele

Mūsu piedāvājuma klāsts ir samērā liels, tomēr galvenais mūsu uzņēmuma darbības virziens ir koka durvju ražošana (iekšdurvis, ārdurvis, bīdāmās durvis un starpsienas, pastiprinātas drošības un speciālas nozīmes durvis), kā arī laidu kāpņu un koka logu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma.

Koka žogs, Vārti, Paneļu žogs
Latfences ŽOGI, Rīga

"Latfences" piedāvā - Metāla žogi, koka žogi, Lauksaimniecības žogi, Metināta pīta sieta žogi, Paneļu žogs. Vienviru, Divviru, Trīsviru Vārti, Bīdāmie vārti, Vārtu vēršanās mehānisms, vārtu automātika. Lauksaimniecības žogs briežu dārziem, žogs aitām, žogs liellopiem, mežu masīviem, lauku teritorijām. Ganības, Ganību aploku izveide. koka sekcijas, koka vairogi, koka paneļu žogi ar metāla stabiem. Sporta laukumu žogi. Voljēru izbūve. Teritorijas apskate un tāmes sastādīšana bezmaksas.

Durvis, Kāpnes, Koks
Jurģis&Matīss, Рига

restaurejam koka durvis, kāpnes, sienu un griestu paneļus un citas koka detaļas. Par mums esam augstskolu studenti, ka pabeiguši dažādas arodskolas un jau ilgāku laiku nodarbojas ar dažādiem restaurācijas darbiem.

Koks, Rūpnieciskā alpinisms, Labiekārtošana teritoriju
Pilsētas koki, Rīgā

Koku zāģēšana, zaru zāģēšana, rūpnieciskais alpīnisms, sniega tīrīšana no jumtiem, darbs augstumā. Daudz pateicīgu klientu. Par mums Koku zāģēšana, zaru zāģēšana, koku vainagu veidošana. Zāģēju bīstamus kokus, ko nevar nozāģēt uzreiz. Zāģēju virs jumtiem, elektrolīnijām, sētām, pie intensīvas satiksmes. Lielo koku zāģēšana. Mūsu darbi 90 Liepu vainagošana P. Stradiņa slimnīcā, Bīstamās papeles zāģēšana LV prezidenta pils teritorijā Rīgā Pils laukumā 3 Daudz citu zāģēšanu, kā piemēram, koku zāģēšana Raunā parka ielā, Saulkrastos... Papildus Garantēju drošu darba izpildi bez bojājumiem - saudzējot Jūsu īpašumu, dabu.

Koka darbi
būvgaldnieks,namdaris Artis A., Alūksne

Liela pieredze būvniecībā taiskaitā jumti, iekšējie koka darbi, iebūvējamās mēbeles, virtuves,kāpnes un citi

Parādīts 1 - 15 (tikai 135 pozīciju)  1  2  3  4  5 ...  Nākamā 
Meklēšana Internetā: