Latvian  Russian 
flīžu griežamie instrumenti
Jūs meklējat:

flīžu griežamie instrumenti

Instrumenti, Celtniecības instrumenti, Darba instrumenti
INSTRUMENTI meistariem, Rīga

DARBARĪKI, PROFESIONĀLIE instrumenti Atslēdzniekiem: īlēni, dorņi, zeņķurbji, lauznīši, skrūvspīles, šķēres, zāģi, kastes. Santehniķiem: roratslēgas, curuļu ierīces, rorknaibles, vītņurbji, urbji. Galdniekiem: cirvji, kalti, zāģi, finierzāģi, ēveles, lapstas. Dārzniekiem: spaiņi, grābekļi, grieznes. Regulāri atjaunojama instrumentu bāze.

SIA "STRUCTOR"
SIA "STRUCTOR", Рига

Betona un granīta sagriešana un urbšana ar dimanta instrumentu

Celtniecības materiāli, Būvmateriāli, Instrumenti
Appollo Baltic, SIA, Rīga

Piedāvājam instrumentus,būvmateriālus,vati,fasādes dībeļus,līmes,putupolistirolu,OSB un vēl, un vēl!

Elektrība
___мастер___, Рига

Elektriķis, elektromontāža, elektroinstalācijas demontāža, rozešu, slēdžu, gaismekļu un citas komutāciju aparatūras, ( mājās, dzīvokļi). stāžs. Darba pieredze pa būvi, savējais instruments, auto. Izpildu vienreizējus darbus.

Betona izstrādājumi, Ietvju flīze
SIA LBM, Daugavpils

Ietvju flīzes ražošana. Īstā momentā izlaižas aptuveni 20 produkcijas ainas no augstvērtīga betona. Izvēle ir vairāk kā 8 pilnas izstrādājumu krāsošanas ziedi. Pateicoties tehnoloģijai betona izstrādājumi ir apveltīti ar ūdens pārņemšanas zemu pakāpi, augstu izturību. Flīze paliek ne slidena pie jebkuriem laikapstākļu nosacījumiem! Garantija uz izstrādājumiem 5 gadus! Tāpat piedāvājam ietvju flīzes piekravāšanas pakalpojumu.

Spuldzes, ELEKTROMONTAŽA, Kabeļi
ELEKTRO STARS, Riga

Elektromateriālu internet veikals kabeļu kanali caurules turētāji pagarinātaji rozetes sledži sadales drošinātāji izolacija kabeļi automati gaismekli prožektori spuldzes instrumenti skaitītāji radiatori siltas gridas un citie ar piegade.

Celtniecības instrumenti, Dārza instrumenti, Atslēdznieka un elektromontāža instrumenti
M-CRAFT SIA, Rīga

Uzņēmums „M-Craft” ir mūsdienīgs, stabili attīstošs uzņēmums ar augstu apkalpošanas līmeni, kas darbojas profesionālo darba rīku izplatīšana plašam patērētāju lokam jomā. Mēs piedāvājam jaunus un labi pazīstamus darba rīku brendus kā būvniecības pasaules profesionāliem, tā arī iesācējiem Baltijas valstis un Krievijas tirgū. Piedāvāta sortimenta daudzveidība guva atzinību Baltijas un Krievijas izstādēs, ka arī to augsti ir novērtējuši biznesa partneri un pircēji – profesionāļi gan kvalitātes, gan cenu ziņā. Uzņēmuma galvenais darbības princips ir kompleksa pieejas nodrošināšana, apgādājot uzņēmumus un būvniecības kompānijas ar mūsdienīgiem un augsti kvalitatīviem rokas darba rīkiem. Piegādes ātrums un garantijas apkalpošana padarīs darbu ar mūsu darba rīkiem vēl patīkamāku!

SIA EDLI Art
SIA EDLI Art, Riga

Remonts jebkuras sarežģītības jebkuras telpas . ģipškartona uzstādīšana, daudzlīmeņu griesti , custom dizainu apmetuma . Ko flīzes , uzstādīšana koka grīdām , betona grīdas , gaismas grīdas ( reģipša ) , kvalitātes uzstādīšanu logiem , durvīm, apdares nogāzes . Uzstādot santehnika , betonēšana . e . uzstādīšana. strādāt weatherization un izolācijas . demontāža . Veikt ko flīzes un mozaīkas . Ir visi nepieciešamie instrumenti Mums veic dažāda veida celtniecības un nojaukšanas darbu . Mēs varam noslēgt līgumu par apkalpošanu mājās vai privātās mājās . Strādā dažādās Latvijas daļās . Kā arī piedāvāt pakalpojumus restvratsii koka izstrādājumu ražošana, to daļas vai komponenti . Strādājam katru dienu . Izbraukšana kapteinis par šo tēmu pie Jums izdevīgā laikā . Termiņi , kvalitāte, saprotamu cenu . Individuāla pieeja klientam . garantija

Armatūras siets, Būvmateriālu interneta veikals, Būvmateriāli
SIA Uniserviss Prof.lv,

Būvmateriālu interneta veikals, instrumentu, darba rīku, dārza preču tirdzniecības uzņēmums, interneta veikals. Plašs preču sortiments būvei - armatūras siets, armatūras stieņi, fibo bloki, keramzita bloki, gazbetona bloki, keraterm bloki, būvmateriālu interneta veikals.

Apmeteja cementa kalka, flizes darbi mozaika, Apdares darbi
Meistari & group, Riga

Apmeteja darbi cementa. kal,ka. MP75.Sienas griesti.krasoshanas darbi spakteleshana krasoshana.flizes darbi mozaika.Ka ari citi dari apdares un cieltniecibas.Pareizi.Kvalitate.Nedargi.

Tērauda caurules, trejgabali, Fitingi
SIA Nidija, Rīga

Nidija - visu veidu caurules un veiddalas Strādājam kopš 1993. gada Specializējamies visu veidu cauruļu, veiddaļu, santehnikas, iekārtu un instrumentu vairum un mazumtirdzniecībā apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas un gāzes sistēmām Sadarbojamies ar pasaulē sevi pierādījušiem piegādātājiem un ražotājiem Pieredze lielo uzņēmumu apkalpošanā

Iekšēja apdare, Piekaramie griesti, Tapešu aplīmēšana
privatmeistars, Рига

2 meistari pa iekšēju apdari izpildīs sveriet spektor pakalpojumu. Jebkuras sarežģītības piekarināmie griesti, apmetums sienu, nokrāsošana, tapešu aplīmēšana, flīzes piekravāšana, grīdas izlīdzināšana.

Два мастера
Два мастера, Рига

Divi pieredzējuši meistari (vairāk nekā 10 gadu pieredze) veikt iekšējo apdari jebkuras sarežģītības. kvalitāte un laiks garantijas,maksājums ir apgrozāmi. Ir savs transports un instrumenti. Ir atsauksmes no citiem klientiem. Visi jautājumi pa tālruni. Nav slikti ieradumi.

Gleznotājs, Flīze
бригада опытных мастеров, Рига

Бргада опытных мастеров сделает полный ремонт вашей квартиры,дома,офиса и т.д. (сантехника,електрика,плотники,регипсологи,плиточники,маляры-штукатуры) бригада безвредных привычек выполнит роботы в устоновленый срок с горантией и по разумной цене.

банда
банда, Рига

jebkuras sarežģītības apdare, apgleznojums, regips, flīze

Parādīts 1 - 15 (tikai 82 pozīciju)  1  2  3  4  5 ...  Nākamā 
Meklēšana Internetā: