koka pakesu logi durvis

Mēģināt meklēt: koka pakesu logi durvis

SIA "Logi, durvis un vārti"

Rīga
Mēs piedāvājam dažādu profilu sistēmu kvalitatīvus PVC logus, kā arī koka, alumīnija un metāla durvis. Sekcijveida un vienplaknes vārtus. Aizsargžalūzijas un visu veidu iekšējās žalūzijas. Veicam logu regulēšanu, stikla pakešu nomaiņu. Uzstādītiem logiem, durvīm, piedāvājam apdares darbu izpildi. Kā arī piedāvājam meistarus ar lielu darba pieredzi, kas ātri un kvalitatīvi veic dažādus montāžas un remonta darbus. Esam uzņēmums ar 10 gadu pieredzi. Aicinam uz abpusēju sadarbību.

VKS IK

Dobele
Mūsu piedāvājuma klāsts ir samērā liels, tomēr galvenais mūsu uzņēmuma darbības virziens ir koka durvju ražošana (iekšdurvis, ārdurvis, bīdāmās durvis un starpsienas, pastiprinātas drošības un speciālas nozīmes durvis), kā arī laidu kāpņu un koka logu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma.

SIA ESMA Group

Rīga
Koka logi , durvis fasādes. Ražoti Latvijā, visu veidu un konstrukciju, koka apstrādei izmantoti labākie mūsdienīgie materiāli. Garantējam: kvalitāti, termiņus, piegādi, uzstādīšanu

SIA RENDOKS

Cēsis
Logi, durvis, palodzes, pret-insektu tikli, montāža, individuālas konsultācijas, daudzveidīgas koka imitācijas tekstūras, piegāde.

SIA Loguvīrs

Rīga
Logi. Durvis. Stikla konstrukcijas. PVC. Aluminijs. Koks. Ārpalodzes. Iekšpalodzes. Insektu sieti. Izgatavošana. Montāža. Apdare.

SIA "Baltic Doors Systems"

Rēzekne
Logi, durvis,PVC, ALUMĪNIJA konstrukcijas,jumtiņi virs durvīm...................................................................................................................................................

EKSIM LOGI

Riga
PVC logu un durvju ražošana no augstkvalitāta vācu profila REHAU, un uzstādīšana. Ārēja un iekšēja aiļu apdare, moskitu tīklas, žaluzījas, aizsarg un tonējošas plēves. Garantījas 15 gadi. Stikla pakešu ražošana.

SIA ŠREJA

Liepāja
Celtniecības un remonta darbi.PVC logi, durvis,lodžijas.Garāžas vārti. Automātika. Metāla durvis un vārti.Koka iekšdur

SIA "Real line"

Rīgas raj.
PVC logi, durvis, un dažādas citas kostrukcijas, iestiklojam lodžijas. Alumīnija logi, durvis un citas konstrukcijas. Metāla durvis. Celtniecība- remonti. Mēs piedāvājam visu veidu uzstādīšanas un demontāžas. Mēs piedāvājam durvju logu remonts un apkopi. Vecais ir šādi pakalpojumi: Logu merīšanu, veco logu izņemšanu, logu uzstādīšanu. Mēs ar lielu pieredzi un palīdzēsim jums izvēlēties labāko risinājumu . Mēs piedāvājam arī logu ,durvju apdari līdz beigām.

meistars

Rīgā
Koka durvju uzstadisana

sia "Eurologi"

Riga
Ražošanas uzņēmums, lai ražotu plastmasas logi un durvis. Produkti smilga un bruņu stiklu. Izstrādājumus no plastikāta profiliem izgatavojam ar MURAT MASCHIN aprīkojumu.

Logu meistars sia "l koks"

Riga
konsultēšana Regulēšana Rokturu nomaiņa Furnitūres remonts un nomaiņa Stikla pakešu nomaiņa Logu gumiju nomaiņa Pvc, koka logu, durvju un nestandarta konstrukciju remonts, regulēšana, modernizācija, pūšanas novēršana, stikla pakešu maiņa, furnitūras maiņa, logu un durvju rokturu maiņa, garantijas un pēc garantijas apkope, visu modeļu, visu marku un ražotāju. Tehnoloģiski pareiza Pvc, koka logu, durvju un nestandarta konstrukciju montāža, pēc visiem noteiktajiem standartiem. Pvc logu, durvju un nestandarta konstrukciju pārdošana. Standarta PVC, koka un alumīnija logu, durvju un nestandarta konstrukciju aiļu apdare. Arku logu aiļu apdare. Kā arī piedāvājam lodžiju iestilkošanu un siltināšanu, apdari ar plastikāta dēļiem, koka dēļiem un dekoratīvo apmetumu. Pilna lodžijas apdare – grīda, griesti, sienas, gaismekļi, rozetes, skapji utt.

SIA "DENALS" Logu remonts

Рига
Plastikāta, alumīnija un koka logu regulēšana un remonts (jebkuru ražotāju). Sertificēti meistari ar lielu darba pieredzi piedāvā dažādas sarežģītības plastikāta, alumīnija un koka logu, durvju konstrukciju remonta pakalpojumus: Logu vērtņu regulēšana - brīvgaita un blīvētāju piespiešana Dažādu tipu logu, durvju furnitūras nomaiņa, remonts un regulēšana Stiklu un stikla pakešu nomaiņa Nekvalitatīvas montāžas kļūdu labošana Ja Jūsu logi jebkādu iemeslu dēļ sagādā Jums neērtības – piezvaniet mums.

SIA "Logi un Vārti"

Rīga
Logi, durvis, stikls *Alumīnija/stikla konstrukcijas, fasādes *Stikla starpsienas, durvis *Stikla Margas un lifta šahtu stiklošana *PVC logu konstrukcijas *Koka, Laminētas, Krāsotas iekšdurvis *Aizsargžalūzijas veikaliem, logiem *Industriālie vārti, vārtu automātika, garāžu/servisu vārti *Teritoriju caurlaižu automātika *Lielāko tirdzniecības centru apkalpošana Rīgā

Jurģis&Matīss

Рига
restaurejam koka durvis, kāpnes, sienu un griestu paneļus un citas koka detaļas. Par mums esam augstskolu studenti, ka pabeiguši dažādas arodskolas un jau ilgāku laiku nodarbojas ar dažādiem restaurācijas darbiem.
Mēģināt meklēt: koka pakesu logi durvis
.