nepieciesams как переводится

Попробуйте искать: nepieciesams переводится

SIA''Tāmes"

Rīga, Saldus
Neatkarīgi būvdarbu tāmēšanas pakalpojumi projektētājiem, būvkompānijām, uzņēmumiem, privātpersonām. Šo pakalpojumu lieto: • Ja pats nevari atrast piemērotus celtniekus, Tev jāsagatavo būvdarbu konkursa dokumenti un jāpalīdz izvēlēties būvuzņēmēju. • Ja jāizvērtē būvniecības ieceres izmaksas; • Ja nepieciešama būvdarbu tāmju izstrāde ES struktūrfondu projektu pieteikuma ietvaros; • Ja nepieciešama kontroltāmes sastādīšana budžeta plānošanai; • Ja nepieciešams sagatavot būvdarbu iepirkuma ekonomisko daļu (piemēram, ja paredzama vienkāršotā renovācija vai vienkāršotā rekonstrukcija); • Ja nepieciešama neatkarīga, būvdarbu pretendentu, tāmju izvērtēšana iepirkuma procedūras laikā.

Udensspices

Rīga
Мы предлагаем установить спицу вбивая/вибрируя её. Чтобы установить спицу по нашей технологии не нужна вода. Единственное, что необходимо для установки это электричество. Если у вас нет доступа к электричеству, в месте, где надо установить спицу, тогда нам доступен генератор. Наше оборудование мобильное и нет необходимости в дорогах до места установки. Есть возможность установить спицу в помещениях, где высота превышает 2,8 м, а расстояние от стены не менее 20 см.

www.ventilacija.1w.lv

Rīga
www.ventilacija.1w.lv Климат здесь отличн ! Хотите купить все необходимые удобства для климата в одном месте? Не уверен, что необходимо, и вполне достаточно климат в помещении ? Трудно понять , что происходит полный сборку ? мы помогаем вам понять и выбрать правильную вещь данную ситуацию, чтобы создать отличную климат. Мы предлагаем: Вентиляционные системы системы тепловых насосов система кондиционирования воздуха AHU - теплообменник системы Все необходимые раматериалы Вентиляционные фитинги mob. +371 27459335

SIA"Tiāra"

Rīgā
Parketa ieklāšana, slīpēšana, eļļošana, lakošana. Pamatgrīdas (melnās grīdas) izveidošana. Lamināta un trīsslāņu parketa ieklāšana. Kājlīstu uzstādīšana. Ja nepieciešams izbraucam uz Latvijas rajoniem,kā arī strādājam brīvdienās О нас Mēs tiecamies izveidot kompāniju, kas balstās uz savstarpēju cieņu un uzticēšanos. Gribam uzturēt radošu, mērķtiecīgu un aktīvu sadarbību, kas spētu ne tikai apmierināt mūsu partneru vajadzības pēc augstas kvalitātes produkcijas, bet arī nodrošināt servisu, kas uzlabo mūsu klientu dzīves kvalitāti, īstenojot viņu sapņus.

SIA MARTINDAIL

Rīgā
Фирма „MARTINDAIL” официальный представитель в Прибалтике Correct Building Products. Здесь вы найдете все необходимое для вашей террасы и балкона а также для причалов и бассейнов.

Grīdu apstrādes meistari

Rīga,Saulkrasti
Kvalitatīvi Grīdu Slīpēšanas Darbi. Pieredzējuši meistari slīpē, lako, eļļo parketa un dēļu grīdas. Veicam arī krāsotas grīdas slīpēšanu un apstrādi. Strādājam ar kvalitatīvo vācu slīpēšanas tehniku Hummel, kā arī Bosch un Metabo intrumentiem. Praktiski darbs ir veicams bez putekļiem, jo visiem intrumentiem ir nosūcējierīces. Pēc grīdas noslīpēšanas pēc klienta vēlmēm attiecīgi apstrādājam grīdu ar laku, eļļu, vasku, kā arī iespējami tonēšanas darbi. Strādājam arī brīvdienās. Rīga, Rīgas raj. , ja nepieciešams izbraucam arī uz attālākām pilsētām. Cena pēc savstarpējas vienošanās, taču norunātajā cena vairs darba gaitā nemainīsies un tajā ietilpst pilns komplekts. Vairāk informācijas var iegūt zvanot uz norādīto telefona numuru vai rakstot uz e-pastu.

SIA “BitBite”

Rīga
Mūsu misija ir iepriecināt Jūs, kā arī uzlabot un atvieglot Jūsu ikdienas dzīvi, piedāvājot plašu patēriņa preču klāstu un lielisku apkalpošanu. No 2014. gada par SIA “BitBite” zīmolu ir kļuvis interneta veikals FF . Nošu rakstā tas nozīmē - šī vieta jāspēlē fortissimo, no visa spēka, ar pilnu atdevi. Mēs tā arī aicinām dzīvot – ar pilnu atdevi. Tad dzīve ir izdevusies. Mums ir viss, kas šādai dzīvei nepieciešams un iepirkšanās pie mums Jums būs patīkama izprieca – daži klikšķi no vēlēšanās līdz piepildījumam. Mēs zinām, kas Jums ir vajadzīgs, un mums tas ir. Daži klikšķi un tas jau ir Jums. Pat ja preču klāstā neatrodiet kādu konkrētu produktu, zvaniet mums, mēs noteikti varēsim atrast meklēto vai līdzvērtīgu tam. Izvēlieties! Mēs parūpēsimies par visu pārējo!

Flīzes tirdzniecība

Rīga
Продается напольная и настенная кафельная плитка для внутренних и наружных отделочных работ. Широкий ассортимкент обоев. А также все необходимое для отделки помещений - строительная химия, клея, герметики, изоляционный материал, все для утепления. Большой выбор сантехники

Parketa darbi - Slīpēšana, Ieklāšana, Restaurācija

Rīga
Укладка деревянных полов , шлифовка, реставрация, ремонт. Кладем деревянные полы любой сложности, качественно и в кратчайщие сроки. Выполним установку черного или основного пола. Установим полы из паркета, досок, ламината, пробки и другие. Шлифуем, циклуем любые деревянные полы (новые, старые). Сошлифуем и приведем в порядок, старые окрашенные дощатые и паркетые полы. Реставрация деревянных лестниц. Установка плинтусов. Выежаем на все районы Латвии. При неопходимости работаем по выходным. Консультируем безплатно.

BetnMax SIA

Riga
BetonMax SIA ir specializēts uzņēmums, kura darbības pamatvirziens ir nodrošināt visu nepieciešamo “pamatu tapšanai”. BetonMax SIA par savu mērķi ir izvirzījis nodrošināt klientus ar visu nepieciešamo darbam ar betonu, gan veidojot jaunus betona projektus, gan rūpējoties un uzturot jau esošos.

SIA ''RRZ Celtnieks''

Riga
Все виды кровельных работ. Более 9 лет опыта! позвоните нам, и мы сделаем сделку. Работаем по всей Латвии!

Privati!

Rīga
Bezmaksas piegāde Latvijā!!! Bulerjan tipa krasns - ta ir gaisa apkures krasns, kas darbojas ar cieto kurinamo. Ta ir paredzeta jebkuru dzivojamo un razosanas telpu apsildei, stipri un vienmerigi izkliedejot sasilditu gaisu viena vai vairakas telpas bez ventilatora palidzibas. Krasns izmantosanai ir plasas pielietojuma iespejas. Ar krasni var apkurinat darza majas, kuram nepieciesama sezonala apkure. Var apkurinat noliktavas, ipasi tas, kuras atrodas talu no visa veida komunikacijam, darbnicas un razosanas cehus ( lidz 1000 m3 ), veikalus, baznicas un siltumnicas. Un protams, privatmajas un dzivoklus ar krasns apkuri. Jebkura veida si krasns apkurina attiecigu telpas lielumu, ja ta ir pietiekami labi siltumizoleta, pie tam kurinama paterins ir daudz mazaks ka tradicionalajam krasnim. Atnakot ziema majas un iekurinot krasni, jau pec 20. min. bus silts. Piemeram, pasas mazakas krasns jauda ir 6 kw, tas nozime, ka ta var apkurinat lidz 100 m3 vai 4, 5 m3 sasildita gaisa minute. Krasns apaksejas caurules ieplust aukstais gaiss, bet no augsejam carulem jau plust sasildits gaiss ( 60 - 80C ). Pasas krasns temperatura atskiriba no parasta tipa krasnim ir zema, lidz ar to ta ir daudz drosaka ekspluatacija. Tiem kam patik sis krasns dizains, var to uzstadit bez izmainam, savukart tie, kuriem ir velesanas var ari to uzstadit iebuvetu kamina. Vel viena vertiga sis krasns ipasiba ir ta, ka ja nepieciesams apsildit 2 - 3 stavu maju, iespejams pieslegt silta gaisa novaditajus uz citam telpam. So krasninu var pielietot ari ka rezerves apkuri, paraleli ar citiem apkures veidiem. Krasninas uzstadisana ir vienkarsa, nepieciesams pieslegties pie esosa dumvada vai vispirms ierikot jaunu dumvadu un tad pieslegt so krasni.

SIA Moduss Group

Riga
Modussgroup profesionālā komanda pidāvā kvalitatīvu, pareizu jūsu objektu siltināšanu izmantojot izsmidzināmas putas. Šīs grupas produkcija var tikt izmantota gan ārpus telpām, gan telpās siltumizolācijas darbu veikšanai. Poliuretāna putas, sākotnēji tiek izsmidzinātas šķidrā formā, kas ļauj bez problēmām aizpildīt citiem materiāliem nesasniedzamas vietas, piemēram, stūrus, padziļinājumus ēkas sienās, griestos un smalkās konstrukcijās neticami īsā laikā. Pēc ēku siltināšanas, dzīvokļi kļūst hermētiski noslēgti un apstājās gaisa apmaiņa. Sekas tam ir sastāvējies gaiss, paaugstināts mitruma un CO2 līmenis, kā arī kondensāta un pelējuma sēnītes parādīšanās. Vienīgais risinājums ir radīt dzīvoklī piespiedu gaisa apmaiņu. Mēs piedāvājam uzstādīt decentralizēto ventilāciajs sistēmu, kuras galvenais princips ir vēdināt katru telpu atsevišķi. Šo vienkāršo iekārtu iespējams uzstādīt arī ja remonts jūsu mājoklī jau ir pabeigts, nepieciešams viens vai daži caurumi. Ventilācija uzstādāma vienas dienas laikā.

meistars Matīss

Riga
Мы предоставляем крытый косметические и капитальные ремонты. 11-летний опыт в строительстве,Мы быстро и эффективно работать.Если вам нужно, чтобы иметь возможность заключать контракты. Мы составляем смету перед началом работ. От основ до ключа .. Шпатлевка, штукатурка подкрепление, краски, обои приклеивания, в том числе ламинат, ковролин, монтаж гипсокартона, плитки,Электромонтажные работы, установить двери окна, оконные и дверные блоки, сантехника,Создание OSB пол или бетон, подвесные потолки и перегородки, перепланировку квартир.

Uznemums

Firma с 3-летним опытом работы и забор specializeejas и ограждения sfeeraa, piedaavaa свои услуги по всей территории Латвии. УСЛУГИ: 1) создание сельскохозяйственных ограждений (TORNADO, URSUS сита, dzelonjstieples) 2) При монтаже панелей забор с металлическими полюсами и крепления 3) демонтаж, правильно, уже существующих 4) руки траншеи, канавы (экскаватор услуг) Если вам нужно kvalitatiivs работы по разумным рыночным ценам, звоните, пишите, и вы соглашаетесь на veelams rezultaatu. Мы работаем по всей территории Латвии.
Попробуйте искать: nepieciesams переводится
.